Sapanca Gölünü Sömürenlere Dur Demek İçin Sende İmzala - CarpTR

Geri Git   CarpTR > DERNEKLER > Türkiye'deki Diğer Derneklerimiz

Yanıtla
Konu Araçları Görünüm Modları
Okunmamış 16-01-14   #1
Mehmet ERGÜL
Major member

Mehmet ERGÜL kullanıcısının avatarı

Mehmet ERGÜL
Giriş: 22-03-2008
Meslek: Muhasebe Yöneticisi
Varsayılan Sapanca Gölünü Sömürenlere Dur Demek İçin Sende İmzala

Sapanca Gölünü Sömürenlere Dur Demek İçin Sende İmzala

Uzun bir süredir gündemde olan Sapanca Gölünün karşı karşıya kaldığı durum son bulsun.

Gölümüzü sömürenlerin denetlenmesi, uygunsuz su alımı yapan firmaların kapatılması, gölde çevre kirliliğine sebep olan fabrika atıklarının ilgili kurumlar tarafından denetlenmesini ve cezai yaptırım uygulanmasını istiyoruz.

Hiç kimsenin geleceğimiz olan çocuklarımızı bu doğal güzellikten mahrum bırakmaya hakkı yok,

Kitlesel olarak hareket etmek her zaman için bireysel hareket etmekten daha iyi sonuçlar vermektedir.

Ve bu gün tavrımızı gösterme günü bu gün gölümüze sahip çıkma günü…

Balık Tutkunları Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak
Desteklediğimiz kampanyada bizleri takip eden tüm doğa severleri ve duyarlı vatandaşlarımıza kampanyayı desteklemeleri adına çağrıda bulunuyoruz.

Kampanya Linki : http://imza.la/sapanca-golunu-somure...n-sende-imzala

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Mehmet ERGÜL
Sakarya - 1976
Mehmet ERGÜL is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 16-01-14   #2
carp-istanbul
VIP Member

Metin YAMAK
Giriş: 15-03-2008
Meslek: İşletme

+1

Hadi beyler klaviye başına.
Okunmamış 16-01-14   #3
ragıp
Major member

ragıp kullanıcısının avatarı

ragıp ragıpoğlu
Giriş: 26-10-2008
Meslek: LOJİSTİK

Sadece Sapanca değil,tüm içsularımıza sahip çıkalım ...

+1

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ragıp is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 16-01-14   #4
selman
Moderator

selman kullanıcısının avatarı

selman ceylan
Giriş: 13-04-2010
Meslek: Talaşlı İmalat ve mold design

Alıntı:
ragıp tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sadece Sapanca değil,tüm içsularımıza sahip çıkalım ...

+1
Kesinlikle doğru bir tespit bütün içsularımızda bu ve buna benzer durumlar söz konusu
Okunmamış 16-01-14   #5
kral-ozcan
Major member

kral-ozcan kullanıcısının avatarı

ÖMER ÖZCAN
Giriş: 04-10-2009
Meslek: Elektrık -Elektronık müh.

Sadece bu sorun olmamakla birlikte ağcılardanda kurtarmak lazım.İnanın gördüğüm her seferde hem jandarmayı hem polisi aramama rağmen beni ve şikayetimi değerlendirip gelen giden olmadı.Defalarca arayıp bağırdım ama yine bir sonuç çıkmadı.Bu konuda da yapılması gerekenleri dile getirmekte fayda var.
+1

kral-ozcan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 16-01-14   #6
Mehmet ERGÜL
Major member

Mehmet ERGÜL kullanıcısının avatarı

Mehmet ERGÜL
Giriş: 22-03-2008
Meslek: Muhasebe Yöneticisi

Alıntı:
kral-ozcan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sadece bu sorun olmamakla birlikte ağcılardanda kurtarmak lazım.İnanın gördüğüm her seferde hem jandarmayı hem polisi aramama rağmen beni ve şikayetimi değerlendirip gelen giden olmadı.Defalarca arayıp bağırdım ama yine bir sonuç çıkmadı.Bu konuda da yapılması gerekenleri dile getirmekte fayda var.
+1
Ömer'ciğim yapacağın işlem gayet basit, jandarmayı polisi aradın gelmediler dimi, akşam eve geçince oturacaksın pc.nin başına gireceksin bimere bugün şu saatte polisi, şu saatte jandarmayı aradım ihbarda bulundum, gelen giden olmadı diyeceksin. Jandarma ve Polis ile yapmış olduğun bütün telefonlar kayıt altına alınıyor. 2 kere böyle bir şey olsun bak bakalım 3.ye nasıl geliyorlar

Mehmet ERGÜL
Sakarya - 1976
Mehmet ERGÜL is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 16-01-14   #7
adacarp-054
Senior Member

adacarp-054 kullanıcısının avatarı

SÜLEYMAN
Giriş: 10-06-2013
Meslek: Muhasebe Yetkilisi

Alıntı:
Mehmet ERGÜL tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ömer'ciğim yapacağın işlem gayet basit, jandarmayı polisi aradın gelmediler dimi, akşam eve geçince oturacaksın pc.nin başına gireceksin bimere bugün şu saatte polisi, şu saatte jandarmayı aradım ihbarda bulundum, gelen giden olmadı diyeceksin. Jandarma ve Polis ile yapmış olduğun bütün telefonlar kayıt altına alınıyor. 2 kere böyle bir şey olsun bak bakalım 3.ye nasıl geliyorlar
+1
+1
adacarp-054 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 16-01-14   #8
kral-ozcan
Major member

kral-ozcan kullanıcısının avatarı

ÖMER ÖZCAN
Giriş: 04-10-2009
Meslek: Elektrık -Elektronık müh.

Alıntı:
Mehmet ERGÜL tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Abi keşke o kadar basit olsa.Ne jandarmada ne poliste ne de diğer yetkili mercilerde bu işler için ayrılmış bir ekipman yok ki.Adamlar bana soruyor botun motorun var mi diye.Senle bunu daha öncedende konusmustuk.O zaman bende sikayetimi göndermiştim zaten.Neyse ben hazır konu açılmışken dile getireyim dedim.

kral-ozcan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Okunmamış 17-01-14   #9
Ecmel
Major member

Ecmel kullanıcısının avatarı

Ecmel MUTLU
Giriş: 21-12-2010
Meslek: Planlama

işlem tamam...
Okunmamış 17-01-14   #10
sezgin
Senior Member

sezgin kullanıcısının avatarı

Sezgin Mutlu
Giriş: 08-10-2013
Meslek: Okuduğum ile yaptığım aynı değil

Arkadaşlar, Jandarmada çalışan bir arkadaşımızın bilgisidir. Bu durumlarda tabiki telefon edip şikayeti belirtmek ağ atan o yamyamı yakalatmak için en çabuk yol. Bizde bir defasında aramamıza rağmen kimse gelmedi. Sorduk bu jandarmada çalışan arkadaşımıza neden gelmiyorsunuz diye. Adam cevap veremedi, dediki görevi ve gelmesi lazım.
Ne yapmamız gerektiğini sorduğumuzda da aynen şöyle söyledi. Telefon ettiğinizde "Jandarma Genel Komutanlığı" sitesinden (hatalı olabilirim ama sitede şikayet kısmı var , doğru adrestir belki) yani bu siteden de şikayette bulunduğunuzu/belirteceğinizi söyleyerek durumu iletin.
Bunun bize faydası ne olacak kısmı ise: Resmi siteden şikayette anında dosya açılıyormuş ve 15 gün içinde ilgili yetkili birimden rapor yazılması bekleniyormuş. Eğer ki bu birim rapor yazmaz ise birim Komutanı hakkında soruşturma dosyası açılıyormuş. Kısaca bu duruma düşmek istemeyecekleri iin ilgileneceklerini söyledi arkadaşımız.
Bu konuda bu şekilde hareket eder isek elimiz daha güçlü olur.
Not: daha sonra resmi olarak internet sitesinden de şikayeti açmayı unutmayın lütfen.

Tüm sportif balıkçı arkadaşlara saygılarımla.
sezgin is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık