Tema BÖlgesinde mumkunmudur sportiv balıkcılık yapmak ... - CarpTR

Geri Git   CarpTR > ULUSLARARASI KURALLAR ,KANUN, YÖNETMELİK VE TEBLİĞLER > Kanunlar ve Yönetmelikler

Kapalı Konu
Konu Araçları Görünüm Modları
Okunmamış 15-01-13   #1
carpangler-ist
Junior Member

Ayhan Fevzioğlu
Giriş: 17-04-2012
Meslek: texstil
Varsayılan Tema BÖlgesinde mumkunmudur sportiv balıkcılık yapmak ...

Umarim herkes duyarli davranip cevap verir acaba tema bolgelerinde balikcilik ve avcilik yapmak mumkunmudur ...

Düzenleyen : carpangler-ist - Tarih : " 15-01-13 " - Saat : 23:44.
carpangler-ist is offline  
Okunmamış 20-01-13   #2
carpangler-ist
Junior Member

Ayhan Fevzioğlu

acaba merak ediorum şimdi bu konuda (tema bölgesinde balıkçılık ve avcılık yapmak mümkünmüdür veya deilmidir ) kimsenin mi bilgisi yok veya kimse cevap vermek istemiormu sordugum soruya ...
Okunmamış 20-01-13   #3
CarpManiac
Administrator

CarpManiac kullanıcısının avatarı

İlhan Hacıoğlu
Giriş: 29-02-2008
Meslek: www.oltareyonu.com

Balıkçılık:

SU ÜRÜNLERİ KANUNU

3/2 Numaralı Amatör Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ

ORMAN KANUNU

ÇEVRE KANUNU

Kara avcılığı:

2012-2013 AV DÖNEMİ MERKEZ AV KOMİSYONU KARARI

Alıntı:
Merkez Av Komisyonunca Avlanmanın Yasaklandığı Sahalar
MADDE 7-
b) Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ve/veya diğer kurumlar tarafından ağaçlandırılmış veya erozyon kontrol çalışması yapılan etrafı çitle çevrilmiş ikaz ve işaret tabelalarıyla belirtilmiş sahalar ile çitle çevrilmiş olmasa dahi üzerinde fidan bulunan sahalarda avlanmak yasaktır.
Bilgi edinme:

Bimer

ilovecarp

Düzenleyen : CarpManiac - Tarih : " 20-01-13 " - Saat : 05:55.
CarpManiac is offline  
Okunmamış 20-01-13   #4
mehmetakyurek
Major member

mehmetakyurek kullanıcısının avatarı

Mehmet AKYÜREK
Giriş: 21-07-2011
Meslek: Üst Düzey Yönetici

Muhtemelen bu konu arada güme gitti. Birisi sabotaj yapar gibi her mesaja "aferin" "bravo" "tebrikler" gibi cevaplar yazıp adını ana sayfadaki her konuya yazdırmak için uğraştı 3 gün önce.. o arada bu konu alt sayfalara uçmuştur. Bu tip kullanıcılar arada bir ortaya çıkıp forumları mahvediyor.
mehmetakyurek is offline  
Okunmamış 21-01-13   #5
DSLR CARP
Administrator

DSLR CARP kullanıcısının avatarı

Nihat Cavus
Giriş: 12-03-2008
Meslek: Sith Lord

Alıntı:
mehmetakyurek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Muhtemelen bu konu arada güme gitti. Birisi sabotaj yapar gibi her mesaja "aferin" "bravo" "tebrikler" gibi cevaplar yazıp adını ana sayfadaki her konuya yazdırmak için uğraştı 3 gün önce.. o arada bu konu alt sayfalara uçmuştur. Bu tip kullanıcılar arada bir ortaya çıkıp forumları mahvediyor.
Yok Mehmet abi, konuyu açan Ayhan arkadaşımızın maksadı başka, çıkar yakında ortaya
Okunmamış 22-01-13   #6
mehmetakyurek
Major member

mehmetakyurek kullanıcısının avatarı

Mehmet AKYÜREK
Giriş: 21-07-2011
Meslek: Üst Düzey Yönetici

Alıntı:
NCavuS tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yok Mehmet abi, konuyu açan Ayhan arkadaşımızın maksadı başka, çıkar yakında ortaya
Nihat kardeş Ayhan arkadaşımızı kastetmedim. Cumartesi son mesajlar listesinde bir tek kullanıcıdan gelen mesajlar vardı adam her konuya laf olsun diye ekleme yapmış böyle olunca yeni konular da kayboldu arada...onu kastettim. .. Özelden yazıyorum sana.

Düzenleyen : mehmetakyurek - Tarih : " 22-01-13 " - Saat : 10:28.
mehmetakyurek is offline  
Okunmamış 22-01-13   #7
DSLR CARP
Administrator

Nihat Cavus

Alıntı:
mehmetakyurek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Nihat kardeş Ayhan arkadaşımızı kastetmedim. Cumartesi son mesajlar listesinde bir tek kullanıcıdan gelen mesajlar vardı adam her konuya laf olsun diye ekleme yapmış böyle olunca yeni konular da kayboldu arada...onu kastettim. .. Özelden yazıyorum sana.
Döndüm özel'den Bahsettiğin peş,peşe mesaj atan arkadaşımıza gelince. Olur be abi arada heycanına vereceğiz
Okunmamış 24-01-13   #8
carpangler-ist
Junior Member

Ayhan Fevzioğlu

Gelelim konuya o zaman Nihat ? benim ozel faceden yayınadimm resim ( ne carptr de ne de başka bir sayfada yayınlanmadı ) vardı ne ozel avlak nede başka bişi bu benim şahsi meselemdi nekadar balık avlarım dige sende kalktın haram zıkım olsun bana karşi bir nietin varsa söyle ? (bizden orendiklerin filan fişman) dige birşeyler yazdin ? neye istinaden ben onu anlayamadım ? bu yaşıma geldim ne senden nede sizlerden nede başkalarından birşeyler örendigim var ?bilmem sizleri ama kendi adima benim yılarım gol ve dere boylarında gecti sizler okadar ancak evlerinizde yatmışınızdır ?konuyu açmamım sebebini de iyi anlşamışın demişin kokusu çıkar ??? uzatmicam da istersen cevap ver istersen verme kakar senin ? ama sportif balıkcıyım dieceksen de kuaralrını iyi oyna benim gibi balıkcıyım dersen de saygı duyarım ama kalkma onu bunu kırmaya yoksa sen daha cok kırılırsın .......... umarım bunu iyi anlarsın Nihat.....
Okunmamış 24-01-13   #9
DSLR CARP
Administrator

Nihat Cavus

Alıntı:
carpangler-ist tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Gelelim konuya o zaman Nihat ? benim ozel faceden yayınadimm resim ( ne carptr de ne de başka bir sayfada yayınlanmadı ) vardı ne ozel avlak nede başka bişi bu benim şahsi meselemdi nekadar balık avlarım dige sende kalktın haram zıkım olsun bana karşi bir nietin varsa söyle ? (bizden orendiklerin filan fişman) dige birşeyler yazdin ? neye istinaden ben onu anlayamadım ? bu yaşıma geldim ne senden nede sizlerden nede başkalarından birşeyler örendigim var ?bilmem sizleri ama kendi adima benim yılarım gol ve dere boylarında gecti sizler okadar ancak evlerinizde yatmışınızdır ?konuyu açmamım sebebini de iyi anlşamışın demişin kokusu çıkar ??? uzatmicam da istersen cevap ver istersen verme kakar senin ? ama sportif balıkcıyım dieceksen de kuaralrını iyi oyna benim gibi balıkcıyım dersen de saygı duyarım ama kalkma onu bunu kırmaya yoksa sen daha cok kırılırsın .......... umarım bunu iyi anlarsın Nihat.....
Hımmm şimdi,

Yazdıklarınıda, yaptıklarınıda (buna sana akıl verenler de dahil !!!) hem yazılı hem fotoğraflı öyle cevaplarım varki yerin dibine sokarım sizi !!! Bundan çekinmemde !!! Daha öncede dedim senlede Cengiz'lede beraber avlanmışlığımız, paylaştıklarımız var ve iyi insanlarısınız diye özelikle altını çizdim ama bundan böyle sazan muhabbeti olmaz aramzıda diye ekledim ! Hal böyleyken yukarıda yazdıklarımı yapmayacağım neden biliyormusun ? biliyormusunuz ? Hakkaten değmez ben olta atmayı çok seviyorum, sazanıda etinden çok sudayken oltamı ziyaret etme ihtimalini seviyorum !!! O yüzden o resmini görünce nasıl olur ya dedim nasıl kıydılar ? Boşver tebliği filan bu kadar sazan sevgisi içinde olduğuna inandığım,bildiğim dostumuz, arkadaşımız nasıl yapar bunu ? Ama buraya kadar haklısın Ayhan yinede bir hobi uğruna insanlar, iyi insanlar, temiz kalpli, içi dışı bir insanlar birbirini kırmamalı. Yakında ne var ne yok satar çok sevdiğim sazan sevgimi sizleri, dostlarımı avlak kenarında ziyaret ederek törpülemeye çalışacağım. Her ikinizden de özür dilerim kusura bakmayın hörmetler ederim.
Okunmamış 24-01-13   #10
DSLR CARP
Administrator

Nihat Cavus

Bu arada nasılsa iki tarafta birer kez yazdı konuya karşılıklı yani cevap hakkı eşit olduğu için forum huzuru ve devamında arabesk'e bağlanmasın konu diye kilitliyorum..

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş