3/2 Numaralı Amatör Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ - Sayfa 2 - CarpTR

Geri Git   CarpTR > ULUSLARARASI KURALLAR ,KANUN, YÖNETMELİK VE TEBLİĞLER > Tebliğler

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-08-12   #11
murat seyithaliloglu
Major member

murat seyithaliloglu kullanıcısının avatarı

murat seyithaliloglu
Giriş: 22-09-2010
Meslek: 05353317533.Çorap imalatı

seni dinlemedigim icin özürdilerim.
murat seyithaliloglu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-08-12   #12
CarpManiac
Administrator

CarpManiac kullanıcısının avatarı

İlhan Hacıoğlu
Giriş: 29-02-2008
Meslek: www.oltareyonu.com

Alıntı:
murat seyithaliloglu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
seni dinlemedigim icin özürdilerim.
Özür dilenecek bir şey yok arkadaşım.Bir dahaki sefere polisi ararsın.

ilovecarp

CarpManiac is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-08-12   #13
mehmetakyurek
Major member

mehmetakyurek kullanıcısının avatarı

Mehmet AKYÜREK
Giriş: 21-07-2011
Meslek: Üst Düzey Yönetici

Benim eve 10 km orası. Ben o gölde geçen hafta balık katliamından daha önemli bir durum için polisi aradım.. 2 Plaj botunun her birinde 2 şer çocuk gölün ortasında tahta parçalarını kürek yapıp gezmeye çıkmışlar. botlar yarım yamalak şişirilmiş, ortadan bel vermiş.
Akşam haberlerinde su kenarında "gittiiii yavriiim" diye ağlayan bilinçsiz ihmalkar ebeveyn kılığındaki tipleri, kenarda paletleri giyen ceset aramaya hazırlanan dalgıçları hayal edip dayandım telefona. Tabi kanun dışı bir durum görmedi polis..Onlara görev düşmesi için boğulup ölmeleri gerekiyormuş. İşin en trajik yanı ise muhtemelen haklılar.

Düzenleyen : mehmetakyurek - Tarih : " 27-08-12 " - Saat : 23:38.
mehmetakyurek is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-02-13   #14
selman
Moderator

selman kullanıcısının avatarı

selman ceylan
Giriş: 13-04-2010
Meslek: Talaşlı İmalat ve mold design

Bunca ihbar faaliyetinden sonra anladımki bu işe gönül veren herkesin elinde avda yanında 3/2 Numaralı Amatör Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ bulunması gerek çünkü malesef sirkuleri bir kurum düzenliyor ama kanunları uygulamakla mükellef olan kolluk kuvvetlerinin haberi yok haberinide geçtim kolluk kuveti görev ve yetkisini bilmiyor kanımca bu tarz bir sorunla karşılaşıldığında çıkarttıp kolluk kuvvetlerine referans olarak gösterilebilecek bir 3/2 Numaralı Amatör Amaçlı Su Ürünleri Avcılığını Düzenleyen Tebliğ bulundurulmasında çok büyük fayda var... şahsen ben bir dosya hazırlayıp çantamın bir köşesine koydum...herkesede tavsiye ederim hiç bir faydası olmazsa balığa gittiğinizde canınız sıkldıkça okursunuz zaman geçer...
Eski 02-04-13   #15
murathoca42
Junior Member

murat gülhan
Giriş: 20-02-2012
Meslek: öğretmen

Biz ne kadar uğraşırsak uğraşalım boş,adamlar ağ yasağı başlamadan 300-500 ton balık stoğu olduğuna dair belgeyi bir şekilde onaylatıp üreme mevsimi boyunca ağla balık tutuyorlar gölden.Ayrıca sportif olta balıkçılığının da bu dönemde yasaklanmasını emin olun bizzat onlar istiyorlar.Cünkü biliyorlar ki amatör balıkçı gölde olduğu müddetçe yasak dönemde ağ atanları geceli gündüzlü ihbar edecek.Jandarma gündüz şöyle bir kolaçan edip gidiyor ya gece, in cin top oynuyor. E tabi ayaklarına en büyük bağ olacak amatör balıkçıların ayağını kesersen gölden Nisan,Mayıs dinlemez basarlar ağı göllere.Sonra da ay terane "Eskiden bu gölde ne biçim balıklar vardı beeee." Daha bugün gördüm çarşının ortasında, kaymakamlık binasının önünde canlı canlı sazan satıyorlar.Neymiş stokta varmış. O stoktaki balıkları nasıl canlı tutuyorsa artık.
murathoca42 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-10-16   #16
Sabotaj
Junior Member

Tolga Tunç
Giriş: 22-10-2016
Meslek: Havacılık

En güncel hâli burda bulunması açısından:

4/2 Numaralı Amatör Amaçlı Su Ürünleri Avcılığının Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ (No: 2016/3)
Sabotaj is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık